Slevy

» Všechny slevy

Halloween 2012Halloweenské kostýmy a masky:

V našem obchodě naleznete tisíce kostýmů vhodných na Halloweenské párty a večírky. Nabízíme také velké množství líčidel, barev a sprejů na tělo a vlasy. V naší nabídkce naleznete dále nalepovací jizvy, latexové napodobeniny znanění a ran. Pro všechny kdo chtějí svůj kostým doplnit o další výrazný doplněk nabízíme také barevné kontaktní čočky. Tyto všechny doplňky naleznete u nás vždy za nejlepší ceny.


Pokud se chystáte na Halloween, tak se určitě také zastavte v našem kameném obchodě na Praze 7 v ulici Veletržní 1 kde naleznete největší shoowroom kostýmů a doplňků za jedinečné ceny!


Co je to Halloween?

Halloween je jedním z nejoblíbenějších svátků převážně v anglicky mluvících zemích, ale stále častěji se s ním setkáváme i u nás v Evropě.  Protože poslední dobou jeho obliba stoupá i u nás, není se co divit, že se v halloweenský večer můžeme stále častěji setkávat s roji strašidelných i nestrašidelných masek. Halloween se tradičně slaví 31. října v předvečer všech svatých a je oslavou a zároveň vzpomínkou na mrtvé. A ačkoliv se tento svátek spojuje s křesťanskou tradicí, jeho počátky musíme hledat v pohanských dobách.

Halloween je oblíbeným svátkem nejen u dětí, ale i u dospělých. Tento svátek totiž dává možnost každému dospělému zapomenout na starosti všedních dní a stát se součástí něčeho magického. Děti se na Halloween těší hlavně z toho důvodu, že mohou ve strašidelných maskách černokněžníků, smrťáků, čarodějnic a kouzelných víl chodit od domu k domu a koledovat si o sladkosti. Děti pak většinou chodí domů s kapsami nacpanými čokoládou, gumovými medvídky a jinými pamlsky.

I samotná příprava na Halloween je pak zábavná jak pro děti, tak pro dospělé. Ve škole se již tradičně týdny před Halloweenem vyrábějí halloweenské dekorace, s motivy čarodějnic, černých koček a dýní. Vyrábí se závěsné dekorace nebo dekorace do oken a také se samozřejmě vydlabávají dýně, které nakonec připomínají hrůzostrašné hlavy. Tyto dýně se pak s rozsvícenou svíčkou pokládají v předvečer Halloweenu před dům, aby zastrašili mrtvé duchy i  všemožné koledníky.

Také příprava masky je zábavou pro malé i velké koledníky. Každý si pečlivě předem vybere postavu, kterou by rád ztvárnil a následně si pak dá záležet s každým detailem vybrané masky. Nejoblíbenější motivy pro děti bývají kromě víl a černokněžníků také zvířátka, klauni a historické postavy. Dospělí pak většinou volí kostýmy upírů a upírek, smrťáků, mumií, čarodějnic a čarodějů, mrtvých mnichů a různých zombie postav. Děti pak většinou večer poslouchají strašidelné příběhy nebo se výjimečně smějí dívat na hororové filmy, dospělí pak vyrážejí za zábavou na společenské akce, ze kterých se většinou vracejí až nad ránem. 


 

 


KONTAKTNÍ INFORMACE

Info linka: +420 725 030 688
Pobočka: Veletržní 1, Praha 7

Contact
our hotline