Karnevalové kostýmy

Doplňky

Novinky

Vánoční punčochy Zobrazit větší

Vánoční punčochy

Červenobílé pruhované punčochy

Samodržící punčochy jsou perfektním doplňkem k celé škále kostýmů, ale i pro běžné nošení. Najděte i vy ty pravé pro vás!

Více informací

Nové

25 ks SKLADEM

113 Kč
113 Kč

Nabízíme širokou nabídku punčoch a punčošek za nejleší ceny. U nás si vybere skutečně každá žena - Praha

Způsoby dodání na území ČR

 

osobní odběr prodejna kostymu praha
Osobní převzetí

Cena: zdarma

Objednané zboží si můžete osobně převzít v našem kamenném obchodě na adrese: Veletržní 1, 170 00 Praha 7 - více info zde. V našem obchodě si můžete navíc námi nabízené kostýmy také před zakoupení prohlédnout a vyzkoušet.

Jakmile bude Vaše objednávka připravena k osobnímu vyzvenudtí budeme Vás o tom informovat emailem a SMS zprávou. Zboží si můžete vyzvednout v pracovní dny od 10:30-13:00 13:30-19:00 a v sobotu od 13:00 - 18:00

Kompletní kontakty, mapu, možnosti parkování a MHD spojení naleznete v kontaktech - zde


ceska posta maskarni kostymy

Cena: 99,-  s DPH, při platbě na dobírku.
Cena: 49,-  s DPH, při platbě na účet předem. 

Při objednávce nad 1000,- Kč je navíc doprava zcela zdarma

Příjem objednávek je uzavírán každý den do 12:00.
Objednávky učiněné po 12hodině jsou expedována následující pracovní den.

Standardním a nejčasteji využívaným způsobem dopravy je služba balík do ruky poskytovaná Českou poštou. Jedná se o nejrychlejší z nabízených služeb, v téměř 90% případech jsou tyto obchodní balíky doručeny v následující pracovní den po expedování zásilky. Ve ostaních případech může dojít k dodání až 2 pracovní den po odeslání . Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uskladněn po dobu 7 dnů. V případě, že v této lhůtě balíček nevyzvednete, vrátí se zpět.


Při zvolení platby na účet předem, je zasilka odeslána jako obyčejný balík až po přijetí Vaší platby. Doba dodání je od 2 do 10 pracovních dnů ode dne odeslání. Pokud na Vaší objednávku spěcháte, zvolte tedy platbu formou dobírky.


 Způsoby dodání na Slovensko

ceska posta maskarni kostymy 

Cena: 200 Kč s DPH, při platbě předem na účet.

Pro tuto formu dopravy neplatí doprava zdarma

Zásilka je odeslána po obdržení Vaší platby pomocí služby GLS. Zboží je doručeno po celé SR do 2-3 dnů od odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem). Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: