Záruka vrácení peněz

Do naší kamenné prodejny a půjčovny karnevalových kostýmů na Praze 7, hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozice níže uvedené.

Pokud Vás některá z nabízených pracovních pozic zaujme a splňujete uvedené požadavky zašlete na naší emailovou adresu info@PartyKostym.cz o jakou pracovní pozici máte zájem a dále přiložte Váš životopis a aktuální fotografii. Následně Vás budeme kontaktovat s možností osobního pohovoru:

Nabízíme následující pracovní pozice:

  1. Asistentka/Asistent prodeje
    Hledáme aktivního, příjemného a spolehlivého kolegu či kolegyni s perfektní komunikační schopností.

    Naše požadavky:
    - velmi dobrá komunikativnost
    - šití (není podmínka, ale velká výhoda)
    - slušné jednání a vystupování
    - proklientský přístup
    - prodejní duch
    - estetické cítění
    - pracovitost
    - zodpovědnost a spolehlivost
    - dobrá znalost angličtiny podmínkou (komunikace se zákazníky)

    Jestliže splňujete všechny výše uvedené požadavky, nabízíme Vám:
    - smlouvu na HPP
    - rozmanitou a zábavnou pracovní náplň
    - příjemné pracovní prostředí a atmosféru
    - přátelský a profesionální kolektiv
    - nestereotypní a netradiční prostředí
    - možnost profesního růstu
    - zaměstnanecké slevy a benefity

    Náplň práce:
    - aktivní obsluha zákazníků v prodejně a půjčovně kostýmů
    - prodej kostýmů a doplňků
    - zajištění chodu půjčovny a prodejny

    Místo výkonu práce: Praha 7, Veletržní 1