Maska prasete - latexová

Maska prasete vyrobená z latexu

Velmi kvalitní a realistická maska, která velmi dobře sedne.

Maska zakrývá celou hlavu.

Tato karnevalová maska je vhodná na zvířecí nebo strašidelnou párty.

Více informací

M030

Nové

Skladem 6 ks

949,00 Kč

  • Značková maska je vyrobena z přírodního pěnového latexu společnosti Greyland Film, Česká Republika.

  • Měkký gumový materiál masky se přizpůsobuje každému obličeji a standardní velikosti lidské hlavy. Při nasazování a snímání masky zachovejte rozvážný a nenásilný přístup. Velikost masky je koncipována universálně na standardní velikost lidské hlavy. Její elasticita je přizpůsobivá, nicméně vyžaduje rozumné a přiměřené rozpínání při aplikaci na obličej. I přes elasticitu materiálu může dojít při nešetrné manipulaci k mechanickému poškození materiálu masky např. roztržením.

  • Nasazování a snímání masky – instrukce : Vložte do masky obě dlaně, mírně roztáhněte a nasazujte v klidu na hlavu od temene, či od brady. Poté masku usaďte citlivě bříšky prstů nebo dlaněmi tak, aby řádně a pohodlně seděla očními otvory na očích – bez tlačení. Dlouhé vlasy, nebo bohatý účes je nezbytné sepnout do stavu, aby nezvětšoval objem hlavy, na který se maska nevejde. Cop nebo drdol vytváří tlak. V opačném případě, je-li maska příliš volná, lze vypodložit např. měkkým plátkem molitanu. Nikdy při rovnání masky na obličeji netahejte bodově materiál zejm.za nos, ret, uši. Při snímání vsuňte opatrně pod masku dlaně, opět ji mírně roztáhněte a v klidu sejměte z hlavy. Je bezpečné nasazovat a snímat masku vsedě a mít při operaci zavřené oči. Doporučujeme krátký trénink, kdy odměnou za čas Vám bude dokonalá proměna v jinou identitu a požitek z radostné hry nošení masky GF – ciží tvářr. Maska vyžaduje velmi šetrné zacházení. Drobné roztržení lze snadno opravit lepidlem pro savou pryž dle instrukcí výroby lepidel.(V případě, že si budete masku na krku pod zátylkem zastřihávat pro snadnější navlékání a snímání, naopomeňte zakončit střih kolečkem a podlepit např. Klasickou náplaskí na rány, aby nedocházelo při napínání gumy k svévolnému trhání masky.)

  • Masku nevystavujte zejm. Zbytečně slunečnímu záření či mrazu a chraňte před vlhkem i znečištěním. Skladujte v suchu, tmě a bez tlaku jiných předmětů, případně vystavujte pouze pod umělým osvětlením. Maska není hračka, ale kreativní herecký nástroj vytvářející vizuálně novou postavu. Vystavená maska v roli dekorace interiéru se pouze jemně oprašuje, nikoli myje či pere apod. V žádném případě na údržbu masky nelze nepoužívat těkavé, nebo agresivní čistící prostředky a látky, nebo brusné drátěnky, brudné směsi, hrubé látky, jinou gumu apod. Nikdy svou masku neinstalujte na světelná či jiná elektrická zařízení. Chraňte před přímým ohněm a zdroji vysokých teplot. Nepoužívejte masku pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Není bezpečné v masce řídit dopravní prostředky, plavat bez dozoru, předstupovat před nebezpečná zvířata, nebo lekat jiné osoby zejm. Držící nějaký nástroj či hodnotu a je nezbytné dodržovat obezřetnost a rozumnou míru. Dbejte na svou bezpečnost i bezpečnost jiných osob ať použijete masku osobně, nebo podáte jako dárek. Maska je dar života pro radostnou hru a rozvoj kreativity tvůrčího člověka, nikoliv nástroj primitivního alibismu zločinu.

  • Chraňte masku před nadměrným propocením a zejm. poté v kombinaci v kontaktu s doplňkem či kostýmem, kdy může dojít k mechanickému poškození barev oděrem. V případě propocení masky proveďte hygienickou údržbujejího vnitřku citlivým ošetřením např. klasickým pleťovým mlékem. Nepouživejte masku vlhkou(vč. Vlhkosti kondenzované), nebo mokrou a nechte ji vždy řádně volně na vzduchu vyschnout. Nevhodně či intenzivně instalované paruky a jiné doplňky mohou vzhled masky poškodit. Zesinání barev masky(zákonitý projev pryže) se ''oživuje'' jemnou formou klasické impregnace gumy olejem ve spreji na údržbu pryže. Z hygienických důvodů se nedoporučuje masku zapůjčovat k nošení jiným, zejm. Cizím osobám. Charakteristický zápach pryže není na závadu a lze aromatizovat ostatními parfémy.

  • Maska není vhodná pro osoby s alergií na latex, pryže a dále není primárně určena dětem. Pokud masku vyhodíte, sama se bezezbytku zničí ve prospěcg ekologie a prostředí země. Tento proces urychlíte vystavením odpadu slunečním paprskům. Při řádném přístupu se z latexové masky můžeme těšit až 15 let. Maska z přírodního rostlinného materiálu má omezenou životnost a nelze ztotožňovat se syntetickými materiály jako např. PVC, SI apod.

Reklamace : Přírodní materiál pěnové latexové masky podléhá cyklickým bezpečnostním předpisům a atestům. Nelze úspěšně zkoušet reklamovat masku nošenou a vážně či esteticky poškozenou úpravami výtvarnými či experimenty obecně. Poškození roztržením se podrobuje při reklamaci zkoumání charakteru(kontrolní systém producenta expeduje klientovi pouze masky, které se při dodržování instrukcí při manipulaci poškodit nemohou).

 

Zboží si ihned po doručení pečlivě zkontrolujte, neboť jde o ruční, nikoliv strojovou práci. Případně shledanou závadu oznamte neprodleně a masku žádnou formou spotřebitelsky nepoužívejte a vyčkejte instrukcí. Případné množstevní nebo typové neshody je nutné neprodleně nejpozději do 5 pracovních dnů, oznámit písemně po převzetí zboží a oznámit váhu zásilky pro možnost porovnání s evidencí váhy distribuovanýcg zásilek. Na připomínky vznesené později nebude brát z organizačních důvodů zřetel.

Reklamující je povinen o reklamaci obchodního oddělení společnosti Grayland film® vyrozumět písemně a vyčkat pokynů. Svévolně zpětně odeslané zboží bez naplnění tohoto aktu nebude vyzvednuto. Reklamace zjevných výrobních vad musí být rovněž uplatněna písemně do 5 pracovních dnů a reklamované zboží musí být poskytnuto k přezkoumání a posouzení v neporušeném původním ovalu vč. Příslušných materiálů, které jsou nedílnou součástí a obsahem balení, až do konečného rozhodnutí vyřízení reklamace. Rozhodnutí o uznání reklamace si vyhrazuje společnost dle příslušných zákonů České Republiky. Lze garantovat, že vyřízení oprávněné reklamace nepřesáhne ze strany společnosti Greyland Film® 15 pracovních dnů.

 

Varování : Práva k designu masky a souvisejícím reklamním materiálům jsou vyhrazeny. Maska je určena pro osobní potřebu uživatele. Jakékoli jiné využití značkové masky GF® vč. Komerčního účelu, jako např. mediálního zveřejňování masky nebo zveřejňování masky s výdělečným příjmem nebo jiným požitkem v kontectu, vč.případunevyžádané reklamy apod.,je možné pouze na základě písemné žádosti a následně písemněho souhlasu vlastníků práv prostřednictvím jejich právních zástupců. V opačném případě se spotřebitel dopouští takovým jednáním závažného rozporu se zákonnými nároky vlastníků práv a vystavuje se riziku striktních právních důsledků. Greayland Film®, výhradní držitel licence k latexovým reprodukcím skulptur hlav děkuje za pochopení a respekt.

Způsoby dodání na území ČR

Osobní odběr - 3x v Praze a 1x v Ústí nad Labem
Objednávky si můžete vyzvednout v jedné z našich kamenných prodejen: Praha 7, Praha 10, Ústí nad Labem nebo v našem skladu na Praze 6. Kontakty na naše prodejny a otevírací doby naleznete 
zde

Na našich pobočkách (kromě skladu Praha 6) si můžete objednané zboží prohlédnout a kostýmy vyzkoušet.
Všechny objednávky jsou převáženy ze skladu Praha 6 na naše ostatní prodejny, proto je nutné vyčkat na informační SMS a email, který Vás bude informovat, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí na vybrané prodejně.

Nákup zboží za internetové ceny je možný pouze na základě učiněné objednávky v našem eshopu. Internetové ceny, akční slevy ani další cenové zvýhodnění, které platí pro eshop nemusí platit v našich kamenných prodejnách. V kamenných prodejnách platí vždy a pouze maloobchodní ceny uvedené na zboží v prodejně.


ceska posta maskarni kostymy

Česká pošta
Cena: 119,-  s DPH, při platbě na dobírku.

Cena: 59,-  s DPH, při platbě na účet předem. 

Příjem objednávek je uzavírán každý den do 11:00.
Objednávky učiněné po 11hodině jsou expedovány následující pracovní den.

Při platbě na dobírku je objednávka odeslána jako "Balík do ruky". V téměř 90% případech je doručení v následující pracovní den po expedování zásilky. Ve ostaních případech může dojít k dodání až 2 pracovní den po odeslání . Pokud Vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží Vaši zásilku ještě týž den na Vaší pobočce pošty, kde zůstane uskladněn po dobu 7 dnů. V případě, že v této lhůtě balíček nevyzvednete, vrátí se zpět.


Při zvolení platby na účet předem, je zasilka odeslána jako obyčejný balík až po přijetí Vaší platby. Doba dodání je od 2 do 10 pracovních dnů ode dne odeslání (dle sezóny). Pokud na Vaší objednávku spěcháte, zvolte tedy platbu formou dobírky.PPL - expresní kurýr

Cena: 109,-  s DPH, při platbě na dobírku
Cena: 79,-  s DPH, při platbě na účet předem

Příjem objednávek je uzavírán každý den do 11:00.
Objednávky učiněné po 11hodině jsou expedovány následující pracovní den.
Zboží je doručeno po celé ČR za 1-2 pracovní dny od odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem). Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení.Způsoby dodání na Slovensko


PPL - expresní kurýr do zahraničí
Cena: 199,- Kč s DPH, při platbě na dobírku.
Cena: 169,- Kč s DPH, při platbě na účet předem.

Zásilka je odeslána po obdržení Vaší platby pomocí expresní služby PPL/DHL. Zboží je doručeno po celé SR do 2-3 pracovních dnů od odeslání. V den doručení vás bude kurýr informovat s upřesněním času doručení zásilky. Pokud vás kurýr na uvedené adrese nezastihne, zanechá na místě oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace vám také bude zaslána emailem). Celkem budou uskutečněny 3 pokusy o doručení.


V našem eshopu www.PartyKostym.cz nabízíme nejnižší možné ceny všem zákaníkům bez rozdílu. Na většinu našich produktů nabízíme výrazné slevy, které můžete hned vidět u každé položky.

Nyní jsme spustili nový slevový systém, který může využít snadno opravdu každý!

Nakupte za 750,- a ihned získejte slevu 50,-
Nakupte za 1200,- a ihned získejte slevu 100,-
Nakupte za 10000,- a ihned získejte slevu 600,-

Slevu můžete jednoduše sami aktivovat!
1. vložte zboží do košíku 
2. klikněte na objednat (přejděte do košíku)
3. v košíku uvidíte vybrané zboží a pod součtem ceny uvídíte slevové kupóny, které můžete kliknutím aktivovat.

Uplatnit lze vždy pouze jeden kupón

Slevu tak může získat opravdu každý bez nutnosti splnění speciálních podmínek. Pokud plánujete nákup větší než 15.000,- tak nás kontakujte na info@partykostym.cz pro domluvení individuální slevy!