✔️ Nabízíme dopravu ZDARMA při nákupu nad 500 Kč pro Zásilkovnu!
✔️ Osobní odběr nabízíme v prodejně Praha 7 nebo ve skladu v H. Počernicích.
✔️ Preferujte bezhotovostní formu platby - chrante sebe i doručovatele!

Maska prasete - latexová

Maska prasete vyrobená z latexu

Velmi kvalitní a realistická maska, která velmi dobře sedne.

Maska zakrývá celou hlavu.

Tato karnevalová maska je vhodná na zvířecí nebo strašidelnou párty.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: M030
949 Kč
Kategorie: Latexové a gumové masky
Položka byla vyprodána…
  • Značková maska je vyrobena z přírodního pěnového latexu společnosti Greyland Film, Česká Republika.

  • Měkký gumový materiál masky se přizpůsobuje každému obličeji a standardní velikosti lidské hlavy. Při nasazování a snímání masky zachovejte rozvážný a nenásilný přístup. Velikost masky je koncipována universálně na standardní velikost lidské hlavy. Její elasticita je přizpůsobivá, nicméně vyžaduje rozumné a přiměřené rozpínání při aplikaci na obličej. I přes elasticitu materiálu může dojít při nešetrné manipulaci k mechanickému poškození materiálu masky např. roztržením.

  • Nasazování a snímání masky – instrukce : Vložte do masky obě dlaně, mírně roztáhněte a nasazujte v klidu na hlavu od temene, či od brady. Poté masku usaďte citlivě bříšky prstů nebo dlaněmi tak, aby řádně a pohodlně seděla očními otvory na očích – bez tlačení. Dlouhé vlasy, nebo bohatý účes je nezbytné sepnout do stavu, aby nezvětšoval objem hlavy, na který se maska nevejde. Cop nebo drdol vytváří tlak. V opačném případě, je-li maska příliš volná, lze vypodložit např. měkkým plátkem molitanu. Nikdy při rovnání masky na obličeji netahejte bodově materiál zejm.za nos, ret, uši. Při snímání vsuňte opatrně pod masku dlaně, opět ji mírně roztáhněte a v klidu sejměte z hlavy. Je bezpečné nasazovat a snímat masku vsedě a mít při operaci zavřené oči. Doporučujeme krátký trénink, kdy odměnou za čas Vám bude dokonalá proměna v jinou identitu a požitek z radostné hry nošení masky GF – ciží tvářr. Maska vyžaduje velmi šetrné zacházení. Drobné roztržení lze snadno opravit lepidlem pro savou pryž dle instrukcí výroby lepidel.(V případě, že si budete masku na krku pod zátylkem zastřihávat pro snadnější navlékání a snímání, naopomeňte zakončit střih kolečkem a podlepit např. Klasickou náplaskí na rány, aby nedocházelo při napínání gumy k svévolnému trhání masky.)

  • Masku nevystavujte zejm. Zbytečně slunečnímu záření či mrazu a chraňte před vlhkem i znečištěním. Skladujte v suchu, tmě a bez tlaku jiných předmětů, případně vystavujte pouze pod umělým osvětlením. Maska není hračka, ale kreativní herecký nástroj vytvářející vizuálně novou postavu. Vystavená maska v roli dekorace interiéru se pouze jemně oprašuje, nikoli myje či pere apod. V žádném případě na údržbu masky nelze nepoužívat těkavé, nebo agresivní čistící prostředky a látky, nebo brusné drátěnky, brudné směsi, hrubé látky, jinou gumu apod. Nikdy svou masku neinstalujte na světelná či jiná elektrická zařízení. Chraňte před přímým ohněm a zdroji vysokých teplot. Nepoužívejte masku pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek. Není bezpečné v masce řídit dopravní prostředky, plavat bez dozoru, předstupovat před nebezpečná zvířata, nebo lekat jiné osoby zejm. Držící nějaký nástroj či hodnotu a je nezbytné dodržovat obezřetnost a rozumnou míru. Dbejte na svou bezpečnost i bezpečnost jiných osob ať použijete masku osobně, nebo podáte jako dárek. Maska je dar života pro radostnou hru a rozvoj kreativity tvůrčího člověka, nikoliv nástroj primitivního alibismu zločinu.

  • Chraňte masku před nadměrným propocením a zejm. poté v kombinaci v kontaktu s doplňkem či kostýmem, kdy může dojít k mechanickému poškození barev oděrem. V případě propocení masky proveďte hygienickou údržbujejího vnitřku citlivým ošetřením např. klasickým pleťovým mlékem. Nepouživejte masku vlhkou(vč. Vlhkosti kondenzované), nebo mokrou a nechte ji vždy řádně volně na vzduchu vyschnout. Nevhodně či intenzivně instalované paruky a jiné doplňky mohou vzhled masky poškodit. Zesinání barev masky(zákonitý projev pryže) se ''oživuje'' jemnou formou klasické impregnace gumy olejem ve spreji na údržbu pryže. Z hygienických důvodů se nedoporučuje masku zapůjčovat k nošení jiným, zejm. Cizím osobám. Charakteristický zápach pryže není na závadu a lze aromatizovat ostatními parfémy.

  • Maska není vhodná pro osoby s alergií na latex, pryže a dále není primárně určena dětem. Pokud masku vyhodíte, sama se bezezbytku zničí ve prospěcg ekologie a prostředí země. Tento proces urychlíte vystavením odpadu slunečním paprskům. Při řádném přístupu se z latexové masky můžeme těšit až 15 let. Maska z přírodního rostlinného materiálu má omezenou životnost a nelze ztotožňovat se syntetickými materiály jako např. PVC, SI apod.

Reklamace : Přírodní materiál pěnové latexové masky podléhá cyklickým bezpečnostním předpisům a atestům. Nelze úspěšně zkoušet reklamovat masku nošenou a vážně či esteticky poškozenou úpravami výtvarnými či experimenty obecně. Poškození roztržením se podrobuje při reklamaci zkoumání charakteru(kontrolní systém producenta expeduje klientovi pouze masky, které se při dodržování instrukcí při manipulaci poškodit nemohou).

 

Zboží si ihned po doručení pečlivě zkontrolujte, neboť jde o ruční, nikoliv strojovou práci. Případně shledanou závadu oznamte neprodleně a masku žádnou formou spotřebitelsky nepoužívejte a vyčkejte instrukcí. Případné množstevní nebo typové neshody je nutné neprodleně nejpozději do 5 pracovních dnů, oznámit písemně po převzetí zboží a oznámit váhu zásilky pro možnost porovnání s evidencí váhy distribuovanýcg zásilek. Na připomínky vznesené později nebude brát z organizačních důvodů zřetel.

Reklamující je povinen o reklamaci obchodního oddělení společnosti Grayland film® vyrozumět písemně a vyčkat pokynů. Svévolně zpětně odeslané zboží bez naplnění tohoto aktu nebude vyzvednuto. Reklamace zjevných výrobních vad musí být rovněž uplatněna písemně do 5 pracovních dnů a reklamované zboží musí být poskytnuto k přezkoumání a posouzení v neporušeném původním ovalu vč. Příslušných materiálů, které jsou nedílnou součástí a obsahem balení, až do konečného rozhodnutí vyřízení reklamace. Rozhodnutí o uznání reklamace si vyhrazuje společnost dle příslušných zákonů České Republiky. Lze garantovat, že vyřízení oprávněné reklamace nepřesáhne ze strany společnosti Greyland Film® 15 pracovních dnů.

 

Varování : Práva k designu masky a souvisejícím reklamním materiálům jsou vyhrazeny. Maska je určena pro osobní potřebu uživatele. Jakékoli jiné využití značkové masky GF® vč. Komerčního účelu, jako např. mediálního zveřejňování masky nebo zveřejňování masky s výdělečným příjmem nebo jiným požitkem v kontectu, vč.případunevyžádané reklamy apod.,je možné pouze na základě písemné žádosti a následně písemněho souhlasu vlastníků práv prostřednictvím jejich právních zástupců. V opačném případě se spotřebitel dopouští takovým jednáním závažného rozporu se zákonnými nároky vlastníků práv a vystavuje se riziku striktních právních důsledků. Greayland Film®, výhradní držitel licence k latexovým reprodukcím skulptur hlav děkuje za pochopení a respekt.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: