✔️ Nabízíme dopravu ZDARMA při nákupu nad 800 Kč pro Zásilkovnu!
✔️ Osobní odběr nabízíme v prodejně Praha 7 nebo ve skladu v H. Počernicích.
✔️ PPL doručuje z 99% následující den. Pokud na doručení spěcháte volte PPL!

Lampion štěstí - velký

Létající lampion štěstí
Obsah balení: 1ks
Rozměry lampiónu: 37 x 53 x 95 cm
Dodáváno v bílé barvě
Létající lampion štestí funguje na principu horkovzdušného balónu.
Tyto létající lucerny jsou skvělým doplňkem oslav, svateb, firemních akcí nebo pro soukromé párty.
Lampiony štěstí můžete znát také pod názvy létající přání, thajské lucerny, čínské lampiony štěstí a podobně.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Skladem (>100 ks)
Kód: LAMP5T-008
69 Kč –43 % 39 Kč
Lampion štěstí - velký
69 Kč –43 %

Prodej létajících lampiónů štěstí za nízké ceny Praha. 
Nabízíme prodej levných lampiónů, thajské lucerny, čínské lampiony štěstí.

Návod k použití - lampion štěstí

 1. Vyjměte létající lampion z obalu.
 2. Na povrch létajícího lampionu napište svoje přání.
 3. Létající lampion štěstí opatrně rozložte.
 4. Na drátěný kříž létajícího lampionu připevněte přiložené palivo tak, že drátěný uzlík provlečete dírkou paliva a poté dvě drátěná ouška rozevřete a dobře zajistěte palivo proti vypadnutí.
 5. Ujistěte se, že je palivo skutečně dobře upevněno a v jakékoliv polože nehrozí jeho vypadnutí.
 6. Uchopte létající lampion za obroučku a krouživým pohybem kolem své osy jej naplňte vzduchem.
 7. Držte létající lampion tak, aby jeho vrchol směřoval vzhůru.
 8. Opatrně zapalte palivo ze strany. Dávejte pozor, aby plamen z paliva směřoval vzhůru a nedošlo k zapálení celého létajícího lampionu. Dávejte také pozor, aby Vám odkapávající palivo nekapalo na ruce nebo jakoukoliv jinou část těla, oblečení nebo obuv.
 9. Držte létající lampion za vrchol do okamžiku, dokud se celý nenaplní horkým vzduchem a dokud nebude mít tendenci sám stoupat. Současně se snažte pomocí rukou opatrně roztahovat stěny létajícího lampionu.
 10. V okamžiku, kdy létající lampion začne mít tendenci sám stoupat, chyťte jej za obroučku a držte ještě pár vteřin. Létající lampionek díky tomu poté bude stoupat rychleji a bezpečněji (vyhnete se tím možnému nárazu do překážek).
 11. Pusťte létající lampion štěstí a nechte jej volně letět (nepřivazujte jej nebo jakkoliv jinak nezpomalujte jeho let).
 12. Přejte si přání, které jste si na něj napsali.

Bezpečnostní pokyny při použití lampionu štěstí

Z důvodu ochrany života a zdraví všech osob je nutné při používání létajících lampionů dodržovat obecně platná pravidla bezpečnosti práce a tyto bezpečnostní pokyny.

 1. Každý létající lampion se musí vypouštět minimálně ve dvou lidech.
 2. Před zapálením paliva se ujistěte, že stěny létajícího lampionu jsou dostatečně roztáhnuté a zároveň v dostatečné vzdálenosti od paliva tak, aby po zapálení paliva vzniklý plamen nezapálil stěny létajícího lampionu štěstí. V případě prohoření stěn lampionu existuje riziko požáru a popálení.
 3. Od rozbalení po vypuštění létajícího lampionu manipulujte s létajícím lampionem tak, aby nemohlo dojít k jeho vznícení.
 4. Létající lampion musí být zapalován pouze nad nehořlavým povrchem (např. beton) a pod jeho letovou dráhou se musí nacházet nehořlavý povrch. Neustále je třeba dávat pozor na ukapávající palivo, od něhož by se povrch mohl případně vznítit.
 5. V letové dráze létajícího lampionu přání a v blízkosti jeho vypouštění nesmí být výbušniny, hořlaviny nebo zařízení, které slouží jako sklad těchto materiálů (např. čerpací stanice) a také obydlené oblasti, stožáry vysokého napětí, dráty vedení elektrického napětí, louky a lesy, masové shromáždění lidí, dětí bez dozoru dospělých. Létající lampionek nesmí vypouštět osoby pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek. Při nedodržování těchto pokynů může dojít ke škodám na majetku a na zdraví.
 6. Létající lampion štěstí je zakázáno vypouštět v blízkosti letišť a letového provozu v řízeném prostoru (v okruhu 25 km u vnitrostátního letiště a 50 km u mezinárodního letiště).
 7. V případě vypouštění více než 50 létajících lampionů zároveň, je nutné předem požádat příslušný úřad o povolení.
 8. Osoby mladší 18 let nesmí jakkoliv manipulovat s létajícím lampionem a ani jeho částmi. Létající lampion uchovávejte mimo dosah dětí a nikdy jej nenechávejte dětem na hraní. Jestliže u vypouštění létajícího lampionu budou přítomny i děti, musí být v doprovodu osoby starší 18 let, která bude dohlížet na dodržování bezpečnostních pokynů.
 9. Létající lampion nesmí být vypouštěn při deštivém počasí a při silnějším větru než 5 km/hod. Ideální pro vypouštění je bezvětří. Ujistěte se, že při jeho stoupání nehrozí nárazový vítr. Před vypouštěním si také zjistěte směr větru, aby nedošlo k zanesení létajícího lampionu jiným směrem a nárazu do okolních překážek (stromy, budovy, stožáry, dráty vedení elektrického napětí). I při splnění těchto podmínek je nutné, aby byl létající lampion vypuštěn pouze na otevřeném prostranství, kde nehrozí náraz do okolních překážek. Je zakázáno létající lampion jakkoli přivazovat. Je zakázáno vypouštěn lampion v uzavřených prostorách.
 10. Při dodržování "Návodu použití" a "Bezpečnostních pokynů" pro použití létajícího lampionu štěstí existuje minimální riziko zranění, požáru nebo jiného nebezpečí. Přesto buďte připraveni a nevypouštějte létající lampiony bez připravené lékárničky, hasicího přístroje či deky. Doporučujeme mít uzavřené jak úrazové pojištění, tak i pojištění odpovědnosti za škodu. Podrobnější informace Vám poskytne kterákoliv pojišťovna.
 11. Použití létajících lampionů přání je v České republice na vlastní nebezpečí a vlastník odpovídá za případné škody. Při vypouštění létajících lampionů mimo území ČR je nutné se předem informovat u příslušných orgánů dané země, zdali a za jakých podmínek, je možné létající lampiony štěstí vůbec vypouštět.
 12. V případě hromadného vypouštění létajících lampionů informujte kromě příslušného úřadu také místní policii (narušení veřejného pořádku) a hasičský záchranný sbor.
 13. Je zakázáno používat jakékoli jiné palivo než to, které je součástí balení.
 14. Zacházejte, prosím, s celým balením velmi opatrně a nemějte jej v blízkosti dětí. Žádná z částí v balení není poživatelná. Obaly a další plastové materiály neskladujte v blízkosti osob mladších 18 let - mohou vést k jejich udušení.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.11.2019
moc děkuji a doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: